MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI

REGION ŁÓDŹ - GÓRNA

Z wizytą w OSP SIERADZ

W dniach 18 i 21 marca br w Ośrodku Szkolenia Policji w Sieradzu odbyły się zajęcia dla młodzieży z klas Policyjnych 51 LO objętych patronatem przez Nasz Region. Młodzież zwiedziła ośrodek oraz wzięła udział w wykładach na temat przestępczości wśród nieletnich oraz w zajęciach z ratownictwa przed-medycznego. Chętni mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w teście egzaminacyjnym wykonywanym dla kandydatów do Policji (z prawie 100% skutecznością zaliczenia testu) oraz w szkoleniu praktycznym dla funkcjonariuszy Policji dotyczącym zatrzymywania osób w pojazdach. Sami mogli zademonstrować swoje umiejętności obezwładniania przestępców nabyte w trakcie zajęć w KMP w Łodzi. Śmiało można powiedzieć że społeczeństwo będzie czuć się bezpieczne przy tak dobrze przygotowanych kandydatach na stróżów prawa.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji wycieczki dla Kierownictwa i Kadry dydaktycznej Ośrodka Szkolenia Policji w Sieradzu.

Zapraszamy do oglądania Galerii

  • targi_1
  • targi_10
  • targi_11
  • targi_12
  • targi_13
  • targi_14
  • targi_15
  • targi_16
  • targi_17
  • targi_18
  • targi_19
  • targi_2
  • targi_20
  • targi_21
  • targi_22
  • targi_23
  • targi_24
  • targi_25
  • targi_26
  • targi_27
  • targi_28
  • targi_29
  • targi_3
  • targi_30
  • targi_31
  • targi_32
  • targi_33
  • targi_34
  • targi_35
  • targi_36
  • targi_37
  • targi_4
  • targi_5
  • targi_6
  • targi_7
  • targi_8
  • targi_9